Zdeněk Mayer, obchodní ředitel

“I když technologická inovace, kterou v kovovýrobě a zpracování kovů za posledních 15 let vnímám a využívám, je úžasná, stále vidím hlavní potenciál v lidech.

Kvalifikování, iniciativní a spolehliví zaměstnanci jsou motorem a podmínkou pro bezchybnou a spolehlivou realizaci každé zakázky. Proto si náš tým a spolupracovníky pečlivě vybíráme.

Spojení techniky a úsilí našeho týmu jehož výsledkem je dokonalý výrobek, je pro mne trvalou motivací, která mi dodává energii pro řešení zakázek našich zákazníků.

I přes nepopiratelnou náročnost průmyslové kovovýroby s ohledem na technické, bezpečnostní i ekologické normy, je pro mne stále každá nová zakázka výzvou, kterou chci splnit s maximálním nasazením ke spokojenosti zákazníka.

Spokojenost a důvěru zákazníka vnímám nejen jako záruku ekonomického růstu firmy, ale i jako potvrzení mého osobního a podnikatelského přesvědčení, že vynaložené úsilí v poctivé práci vede k úspěchu a smysluplnému životu.”

Hynek Plachý, finanční ředitel

“Vím, že finance jsou další nezbytnou částí prosperity firmy, nutnou pro spolehlivou a úspěšnou realizaci zakázek. Vidím souvislosti mezi organizací náročné výroby komplexního konstrukčního celku a organizací finančních toků a operací. Stejně jako je třeba porozumět každé jednotlivé součástce i její úloze v celku, je třeba detailně pochopit, naplánovat a uskutečnit finanční operace zajišťující výrobu.

Průmyslová výroba je pro mne inspirací a celoživotní fascinací. Často je mou první činností v pracovním dni prohlídka provozu a výroby. Nejen, že mi to pomáhá propojit si čísla, lidi, práci a výrobky, ale zároveň mě to naplňuje jistotou a smyslem v každodenním konání.

S kolegou Zdeňkem nás spojuje úcta k tradici průmyslu v Čechách sahající k prvorepublikovým základům legend průmyslu jakými byly Škodovy závody, ČKD, Tatra nebo Laurin a Klement. Ceníme si tvořivého ducha, nasazení a iniciativy, kterou zosobňují české firmy, často rodinné vybudované poctivou pílí na chytrém nápadu.”

Podporujeme sport a naší budoucnost

Z naší praxe víme, že nasazení a týmová práce vedou nejen k ekonomickému, ale i osobnímu růstu. K vyváženému budoucímu životu patří nejen práce, ale i smysluplný odpočinek a zábava.

Proto s radostí a vášní podporujeme hokejový tým mladých hokejistů HC Děčín.

Chceme, aby HC Děčín byl úspěšný hokejový klub v České republice, ze kterého vyrůstají špičkoví čeští hokejisté a dobří, zdraví, silní a inteligentní občané naší země.

Neváhejte nás kontaktovat na +420 725 327 644 nebo napište zprávu.
Rádi s Vámi podrobně probereme všechny detaily zakázky.